Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde Kasık Ağrısı

Erkeklerde kasık ağrısı nasıl geçer?
Erkeklerde kasık bölgesindeki ağrılarla ilgili merak ettiğiniz her şey... Erkeklerde bu bölgede ağrıya neden olabilen rahatsızlıklar nelerdir? Fıtıklar kasık ağrısına yol açabilir mi? Testis rahatsızlıkları bu bölgede ağrıya yol açabilir mi? Ortopedik sorunlar bu bölgede ağrıya neden olabilir mi? Sindirim sistemi hastalıkları bul bölgede ağrıya yol açar mı? Kişi ağrısının neden kaynaklandığını kendisi anlayabilir mi? Karın ağrısıyla birlikte ortaya çıkarsa apandisit olabilir mi? Bu durumda aniden mi ortaya çıkar? Ortopedik sorunlarda ağrının şiddeti ve karakteri nasıldır? Kasık ağrısının nedeni nasıl teşhis edilir? Hangi görüntüleme teknikleriyle sorunun kaynağı belirlenir? Ağrı kasığın solundaysa sorun ne olabilir? Sağındaysa sorun ne olabilir? Kasık ağrısı kendiliğinden geçer mi? Geçmezse hangi aşamada doktora gitmek gerekir? Erkeklerde kasık ağrısı nasıl tedavi edilir? Herhangi bir hastalıktan kaynaklanıyorsa önce bu hastalığın mı tedavi edilmesi gerekir? Ortopedik sorunlardan kaynaklanıyorsa nasıl tedavi edilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin