Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkeklerde Cilt Bakımı

Erkekler tüy dökücüleri hangi bölgelerde kullanabilir?
Erkeklerde cilt bakımı ile ilgili her şey! Erkekler cilt tipine göre hangi bakım ürününü kullanmalı? Ergenlikte sivilceler için neler yapılabilir? İzleyin, erkeklerin yaz ve kış aylarında ciltlerine yapabilecekleri bakımı, tüy dökücü kremlerin hangi bölgelerde kullanılabileceğini öğrenin. Dermatoloji Uzmanı Dr. Güneş Ertürk, günlük cilt bakımı ile günlük cilt temizliğinde dikkat edilmesi gereken noktaları sizler için UZMANTV'de anlatıyor. Sabah ve akşam neler yapılmalı? Duş sonrası cildi tazelemek için neler yapılabilir? Gün sonunda hangi ürünlerle cilt temizliği yapılmalı? Nasıl bir nemlendirici kullanılmalı? Tonik vs. gerekir mi? Cilt bakım ürünü seçerken nelere dikkat edilmeli? Düzenli kullanılması önerilen ürünler nelerdir? Erkek cildi kadın cildi kadar bakım ihtiyaç duyar mı? Kış aylarında ciltte ne tür sorunlar yaşanabilir? Kuruluk artar mı? Kızarıklığa karşı neler yapılabilir? Cildi güneşten en iyi nasıl koruruz? Yazın sık görülen cilt problemleri nelerdir? Tüy dökücü kullanmanın cilde zararı var mı? Yüz bölgesinde kullanılır mı? Tüy dökücü kullanmanın sakıncalı olduğu bölgeler var mı? Ergen erkeklerde sık görülen cilt problemleri nelerdir? Düzenli cilt bakımı bu problemleri azaltır mı? Cilt bakımında sık yapılan yanlışlar nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin