Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler İçin Vücut Egzersizleri

Vücut geliştirmede alt karın hareketleri nelerdir?
Erkekler için vücut egzersizleri UZMANTV'de. Egzersiz Eğitmeni Hakan Demiray, sizler için ön koldan bacağa, göğüsten alt karın bölgesine kadar tüm vücudunuzdaki kasları en doğru ve iyi şekilde çalıştırmak için gerekli egzersizleri uygulamalı olarak gösteriyor. İzleyin, hangi kası ne kadar süre ve hangi sıklıkta çalıştırmanız gerektiğini, vücut geliştirmenin püf noktalarını uzmanından öğrenin. Isınmak şart mı? Hangi bölgeler daha iyi ısıtılmalı? Isınırken nasıl bir sıra izlenmeli? Evde aletsiz olarak neler yapılabilir? Hareketlerde nasıl bir sıra izlenmeli? Kaç tekrar ve kaç set yapılmalı? Kol ve bacak kasları için ne tür çalışmalar yapılabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin