Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler İçin Pantolon Modelleri

Erkeklerde pantolon paçaları nasıl olmalı?
Erkek pantolon modelleri hakkında merak ettikleriniz... Hangi vücut tipindeki erkeklere dar modeller yakışır? Bol kesim pantolonlar kimlere daha iyi durur? İzleyin, erkek pantolonlarında paçalar nasıl olmalı? İzleyin, hangi tip ayakkabılar ile hangi pantolon paçası daha iyi durur, pilili pantolonlar kimlere daha çok yakışır, uzmanından öğrenin. Pili nedir? Hangi tarz pantolonlarda kullanılıyor? Takım elbisede pili olur mu? Kimlerin üzerinde şık durur? Klasik bir tarz mıdır? Erkekler tarzlarına göre hangi tip paçaları tercih edebilir? Altına giyilecek ayakkabıların tarzına, topuğuna göre paça nasıl belirlenir? Genel giyim tarzına uygun olarak paça şekli ve boyu nasıl belirlenir? Dar kesim pantolon giymek için vücudumuz nasıl olmalı? Dar kesim hangi kusurları ortaya çıkarabilir? Kısa boylular dar kesim mi tercih etmeli? Bol kesim hangi erkeklerde daha şık durur? Uzun boylular mı tercih etmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin