Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkekler İçin Orgazmın Püf Noktaları

Kadınlar hangi pozisyonlarda daha kolay orgazm olur?
Erkekler orgazma ulaşmak için çırpınmayın. UZMANTV'ye göz atın, tüm hileleri, kadın orgazmının ince detaylarını öğrenin. Bazı kadınların cinsel birleşme orgazm olamamasının sebebi nedir? Mastürbasyonla orgazm olduğu halde neden cinsel birleşmede orgazm olamazlar? Bazı kadınlar kolaylıkla, her birleşmede orgazm olabiliyorken neden bazıları orgazm olabilmesi için değişik uyarılara, uzun süreye ihtiyaç duyar? Cinsel birleşme sırasında kadın üstte mi olmalı? Fiziksel olarak hangi pozisyonlar uyarılma için daha elverişlidir? Orgazm için gerekli uyarı nereye yapılır? Kadın orgazmı için ön sevişmenin önemi nedir? Kadınlarda hangi bölgeler uyarılmaya daha elverişlidir? Cinsel ilişkinin uzun sürmesi kadının işini kolaylaştırır mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin