Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkek Saç Modelleri

Düz saçlı erkekler nasıl bir saç modeli seçmeli?
Ünlü erkek kuaförü Şükrü Dudu son trendleri ve saçınıza uygun modelleri videolarla gösteriyor. Kıvırcık saçlı erkeklerin model açısından çok şansı var mı? Kısa mı yoksa uzun mu tutmalılar? Evden çıkmadan önce neler yapabilirler? Dalgalı saçlı erkekler için uzun saç uygun olur mu? Son zamanların saç modası dalgalı saçlar için neler öneriyor? Düz saçlılar saçlarını hangi uzunlukta kullanmalı? Bakımı kolaylaştırmak için hangi modeller uygun? Saç modasında düz saçlılar en şanslı erkekler mi? Saçlar tüm kafamızı kaplamıyorsa nasıl çok gösterebiliriz? Kabarık mı tutmak gerekir? Nasıl taramalıyız? Uzun saçı uzun boylu erkekler mi tercih etmeli? Saçımız hangi özelliklere sahipse uzun bırakabiliriz? Uzun saç halen moda mı? Kısa saçın yıldızı yükseliyor mu? Saçın her yeri mi kısa olmalı? Farklı uzunlukları bir arada kullanabilir miyiz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin