Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Erkek Pantolonu Alırken Bilinmesi Gerekenler

Erkekler pantolon alırken nelere dikkat etmeli?
Erkek pantolon seçiminde dikkat edilecekler... Vücut tipine göre pantolon nasıl seçilir? Pantolon alırken kumaşında nelere dikkat etmeli? İzleyin, alınan pantolon üzerinde ne tür değişiklikler yapılabilir, seçilen pantolonun vücuda iyi oturduğunu nasıl anlayabiliriz, uzmanından öğrenin. Pantolon alışverişi nasıl yapılır? İhtiyacımız olan pantolona nasıl karar vermeliyiz? Benzer modellerde pantolonlar mı alınmalı yoksa farklı amaçlar için farklı modeller mi seçilmeli? Pantolon alınırken nelerin düzeltilebileceği, değiştirilebileceği hesaba katılmalı? Paça daraltılabilir mi? Bedeni olmasa bile beğendiğimiz bir pantolonu almalı mıyız? Renk uyumunda nelere dikkat edilmeli? Takım almıyorsak hangi renklerin uyumlu olduğunu düşünebiliriz? Pantolon nasıl denenir? Nasıl bir ayakkabı giyilmeli? Uzun olması problem sayılır mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin