Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Emzirirken Nasıl Beslenmeli

Tatlı yemek anne sütü miktarını artırır mı?
Emziren annelerin sürekli tüketmesi ve uzak durması gereken yiyecekler nelerdir? Tatlı yemek sütü artırır mı? Cevapları diyetisyenimiz veriyor. Emziren kadın sütünün kaliteli olması için neler yiyebilir? Bebeğin beyinsel ve fiziksel gelişimini güçlendiren yiyecekler hangileri? Bebeği doğrudan etkileyecek, süt yoluyla bebeğe geçecek besinler hangileri? Süt miktarını artıran yiyecekler var mı? Vitaminler, süt ürünlerinin süt üretimine etkisi var mı? Isırgan çayı-vitamalt işe yarar mı? Tatlı ürünlerin süt yaptığı doğru mu? Neden böyle bir inanış var? Hangi yiyecekler gaz yapar? Gazı azaltan, alan yiyecekler var mı? Hangi beslenme yanlışlarından uzak durmalı? Emzirirken sıvı kaybı artar mı? Ne kadar su içmek gerekir? Emzirme miktarına göre sıvı ihtiyacı değişir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin