Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Emekliler İçin Yeni Sosyal Güvenlik Yasası

Yeni sosyal güvenlik yasasıyla emekli maaşları azalacak mı?
Yeni sosyal güvenlik yasası ile emekli maaşlarında azalma olacak mı? Yasaya göre emekli maaşlarına da haciz konabilir mi? Çalışan emekliler emekli maaşı almaya devam edebilecek mi? Yeni sosyal güvenlik yasasına göre özürlü emekliler için bir değişiklik var mı? Emekli olup çalışmaya devam edenler ne kadar vergi ödeyecek? Sosyal Güvenlik reformuyla ilgili merak edilenler UZMANTV'de... Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve SSK emeklilerinin maaşları değişecek mi? Zam oranları ortak mı belirlenecek? Özürlü emeklilerin maaşlarında değişiklik var mı? Emekli olup da kendi şirketlerinde ya da başka bir işte maaşlı çalışanlar emekli maaşını alabilecek mi? Çalışarak aldıkları maaşlarından kesinti yapılacak mı? Çalışan emeklilere gelir vergisi hangi oranda uygulanacak? Emekli olmalarına rağmen sosyal güvenlik kurumuna kesinti yapılacak mı? Vergi hangi miktarın üzerindeki gelirden alınacak
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin