Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Elmalı Turta Tarifi

Elmalı turta nasıl yapılır?
Elmalı turta yapmayı öğrenin. Elmalı turta hamuru için gerekli malzemeler nelerdir? Elmalı turtada nasıl bir yağ kullanılmalı? Hamurun ne kadar yoğrulması, yoğrulan hamurun nasıl bir kıvama gelmesi gerekir? Elmalı turtanın iç malzemeleri nelerdir? Elmalı turta harcı nasıl hazırlanır? Elmalı turta için hamurun hangi kalınlıkta açılması gerekir? Elmalı turta hamurunu şekillendirmek için hangi malzemeler kullanılabilir? Elmalı turta yapmanın püf noktaları nelerdir? Elmalı turta hamuru hazırlarken neden hızlı olmak gerekir? Hamur ne kadar yoğrulmalıdır? Elmalı turta yapımında kullanılacak malzemelerin sıcaklığı nasıl olmalı? Hamur nasıl dinlendirilir? Hamuru kalıba ya da tepsiye nasıl yayabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin