Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Elmalı Kurabiye Yapmayı Öğrenin

Elmalı kurabiye nasıl yapılır?
Elmalı kurabiye tarifi... Elmalı kurabiyenin hamuru için gerekli malzemeler nelerdir? Elmalı kurabiye hamurunu ne kadar yoğurmak gerekir? Neden hamuru bir süre bekletmek gerekir? Kurabiyenin iç malzemeleri nelerdir? Elmalar nasıl hazırlanır? Elmalarla cevizler nasıl pişirilir? Tarçın ne zaman eklenir? Kurabiye hamuru nasıl kesilir? Her parçaya ne kadar iç konur? Kurabiyelere nasıl şekil verilir? Elmalı kurabiye kaç derecelik fırında, ne kadar sürede pişer? Elmalı kurabiyenin piştiğini nasıl anlarız? Elmalı kurabiye nasıl servis edilir? Elmalı kurabiyenin hamurunu yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Hamuru kapatmanın farklı çeşitleri var mıdır? Elmalı kurabiyenin en iyi pişme kıvamı nedir? Ağızda dağılan bir elmalı kurabiye yapmanın incelikleri nelerdir? Ceviz yerine başka malzeme kullanabilir miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin