Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Elektrikli Süpürge Tamiri

Elektrikli süpürge tozları çekmiyorsa sorun ne olabilir?
Elektrikli süpürgelerde çıkan sorunlarla ilgili sık sorulanlar... Servis çağırmadan önce hangi kontroller yapılmalı? Makineye elektrik geldiği nasıl kontrol edilir? Torbası yerinde çıkmış olabilir mi? Hangi kontroller yapılmalı? Elektrik bağlantısı nasıl kontrol edilmeli? Emiş gücünü düşüren nedenler nelerdir? Elektrik süpürgemizde yalnızca orijinal torba mı kullanmalıyız? Torbalar hangi sıklıkta değiştirilmeli? Torba nerede bulunur? Nasıl değiştirmek gerekir? Egzoz filtresi nerede bulunur? Hangi sıklıkta temizlenmeli? Temizlerken nelere dikkat edilmeli? Hortumu katlayarak muhafaza etmek doğru mu? Hortum delinirse ne yapmalıyız? Bantlamak işe yarar mı? Mutlaka değiştirmek mi gerekir? Sorun motorda olabilir mi? Servis çağırmadan önce ne yapmalıyız? Giriş ve çıkışlar nasıl kontrol edilmeli? Makinenin hangi bölümlerinde tıkanıklık olabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin