Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El Titremesi Tedavisi

El titremesi nasıl tedavi edilir?
El titremesinin tedavisi hakkında merak ettikleriniz... Tıpta "tremor" olarak adlandırılan ve nedeni tam olarak bilinmeyen nörolojik bir rahatsızlık olan el titremesi tedavisinde uygulanan egzersizler ve cerrahi yöntemler hakkında bilmeniz gerekenler UZMANTV'de! El titremesi olan kişiye ne tür testler yapılır? Ellerindeki titreme ailesel, yani "esansiyel tremor" olan kişiler ne yapabilir? Elleri titreyen kişinin dikkat etmesi gerekenler nelerdir? İzleyin, parmak titremesi ve el titremesinin nedenlerini ve tedavisini uzmanından öğrenin. Titreme hangi seviyedeyse doktor kontrolü gerekir? Titreme ara sıra oluyorsa yine de profesyonel yardım almak gerekir mi? El titremesinin nedeni nasıl anlaşılır? Hastanede hangi bölüme başvurmak gerekir? Eller nasıl güçlendirilir? Eklemler için neler yapılabilir? İstirahat etmek titremeyi azaltır mı? Stres nedeniyle oluşan titremeler nasıl engellenebilir? El titremesi için ne tür ilaçlar kullanılır? Cerrahi tedaviye nasıl karar verilir? El titremesi hangi seviyedeyse ameliyat tercih edilir? Nasıl yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin