Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El Titremesi Hakkında Merak Edilenler

El titremesinin nedenleri nelerdir?
El titremesi ile ilgili merak ettikleriniz... El neden titrer? Hangi hastalıklar elde titremeye yol açabilir? Hangi el titremeleri normal kabul edilebilir? İzleyin, elde titremeye yol açabilen ilaçları, parmak çıtlatmanın elde titremeye yol açıp açmadığını uzmanından öğrenin. Genç yaşta el titremesi hastalık belirtisi mi? Parkinson gibi hastalıklarda görülen el titremesi nasıl olur? Yanıtlar UZMANTV'de! Her insanın elleri titrer mi? Yaşlandıkça titreme artar mı? Problem olduğu nasıl anlaşılır? El titremesi genetik bir olay mıdır? Kimlerin elleri daha fazla titrer? Stresli insanların elleri daha çok mu titrer? Parkinson ellerde titreme yapar mı? Hangi sistemik hastalıklar titremeye neden olur? Sakinleştiriciler titremeyi artırır mı? Çok sık ilaç kullanmak titreme yapar mı? Parmak çıtlatmak eklemleri nasıl etkiler? Eklem sıvıları nasıl etkilenir? Uzun yıllar parmak çıtlatmak titreme yapar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin