Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El Masajı Teknikleri

El parmaklarına nasıl masaj yapılmalı?
Ele yapılan masaj teknikleri hakkında merak edilenler... Avuç içine masaj için el nasıl tutulur? Avuç içi nasıl esnetilir? Avuç içine başparmakla hangi hareketler uygulanır? Kaçar kez tekrarlanmalı? Parmak masajına hangi masaj hareketlerinden sonra geçilmeli? El nasıl tutulmalı? Parmaklara hangi sırayla masaj yapılır? Başparmak ve çevresine ovma nasıl yapılır? Diğer parmaklar elle nasıl ovulur ve sıkıştırılır? Parmakları esnetme hareketleri nasıl yapılır? Kirişler arasına masaj yapmak için el nasıl tutulmalı? Hangi yönde hangi hareketlerle ovulur? Nerede bitirilir? Ovma sertliği nasıl olmalı? Bilek masajına hangi masaj hareketlerinden sonra geçilmeli? Bilek masajı için el ve bilek nasıl tutulur? Bileğe hangi yönlerde, hangi hareketlerle masaj yapılır? El masajı nasıl bitirilir? Son sıvazlama hareketler nasıldır? Son esnetme hareketleri nasıldır? Kaçar kez tekrarlanmalı? El masajının yeterli olduğunu nasıl anlarız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin