Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

El Bakımı Nasıl Yapılır

Ellerimizin yumuşak olmasını nasıl sağlayabiliriz?
Bakımlı eller için formüller... Kış ve yaz aylarında elleriniz için nasıl bakım yapmalısınız? Ellerinizin kurumasını önlemek için ellerinizi nasıl nemlendirebilirsiniz? İzleyin, nemlendirici nasıl sürülür, yumuşak eller için nelere dikkat etmelisiniz, uzmanından öğrenin. Aşırı sıcak ve soğuktan korumak, ev işlerinde eldiven kullanmak, düzenli olarak yıkama, krem kullanmak vb. Limon sürmek, vazelin sürüp eldiven takmak, sert olmayan bir ponza taşı ile hafifçe ovup sert deriyi atmak işe yarıyor mu? Ellerimizi sert deri ve çatlaklardan nasıl korumalıyız? Çatlaklıklar olduysa nasıl bir bakım uygulanmalı? Çatlaklar tamamen düzelir mi? Lekeler her zaman yaşlılık belirtisi midir? Bu lekelerin düzelmesi mümkün müdür? Nasıl düzeltilebilir? Uygulanacak bakım sürekli tekrarlanmalı mıdır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin