Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ekşili Kuru Patlıcan Dolması Tarifi

Ekşili kuru patlıcan dolması nasıl yapılır?
Ekşili kuru patlıcan yapmayı öğrenin. Ekşili kuru patlıcan dolması yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar patlıcan kullanalım? Patlıcanları ne kadar süre haşlayalım? Hangi malzemeleri bir arada kavuralım? Pirinçleri ne zaman ekleyelim? Salçayı ne zaman koyalım? Hangi baharatları koyalım? Ekşisi için ne ekleyelim? Nar ekşisi mi koyalım? Ne kadar süre pişirelim? Kısık ateşte mi pişirelim? Ilımasını bekleyelim mi? Patlıcanların içini nasıl dolduralım? Tencereye nasıl dizelim? Tencereye ne kadar su koyalım? Yağ ekleyelim mi? Kısık ateşte mi pişirelim? Kaç dakika pişirelim? Piştiğini nasıl anlarız? Ekşili kuru patlıcan nasıl servis edilir? Kuru patlıcanları haşlarken neye dikkat edelim? Patlıcan dolmalarını ne kadar süre haşlamalıyız? Pişirirken su biterse ne yapalım? Ekşili kuru patlıcana hangi baharatlar yakışır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin