Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ekşili Köfte Yapılışı

Ekşili köfte nasıl yapılır?
Ekşili köfte yapmayı öğrenin... Ekşili köfte harcı için gerekli malzemeler nelerdir? Malzemeler hangi sırayla karıştırılmalı? Ekşili köfteye nasıl şekil verilir, köfte parçaları hangi büyüklükte olmalı? Ekşili köftelerin dağılmaması için nelere dikkat edilmeli? Köfteler ne kadar unlanmalı? Ekşili köfte için köfte haline getirilen harcın yanı sıra hangi malzemeler gerekli? Sulu köfte nasıl bir tencerede pişirmeli? Köfteler nasıl hazırlanmış olmalı? Tencereye neler konur, unlanmış köfteler ne zaman atılmalı? Nasıl bir ateşte kaç dakika pişirilmeli? Hangi aşamada terbiyeye geçilmeli? Ekşili köftenin terbiyesi için gerekli malzemeler nelerdir? Ekşili köfte ocakta kaç dakika durduktan sonra terbiyeye geçilir? Karışım nasıl hazırlanır, çorbaya nasıl, ne hızda yedirilir? Terbiyelenen çorba ne kadar süre pişmeye devam eder?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin