Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ekran Kartı Nasıl Seçilir

Bilgisayarda oyun oynamak için nasıl bir ekran kartı tercih etmeliyiz?
Ekran kartı nasıl seçilir, bilmiyorsanız izleyin. Bilgisayarda ekran kartı ne işe yarar? Temel bilgisayar kullanıcıları için nasıl bir ekran kartı yeterli olur? Oyun oynamak isteyenler ne tür ekran kartlarına yönelmeli? Ekran kartı çeşitlerinden montesine kadar her şeyi Donanım Editörü Pamir Kızıltuğ videolarla UZMANTV'de anlatıyor. İşlevi nedir? Ölçü birimi nedir? En az ne kadar olmalıdır? Nereye takılır? Çevresinde neler vardır? Yüksek performans için ekran kartında hangi özellikler olmalıdır? Ekran kartı yeterli değilse oyun oynarken ne olur? Hafıza büyüklüğü, grafik işlemcisi vb. Bunlar neden önemlidir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin