Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ekim 2013 Burç Yorumları

İkizler Ekim 2013'te neler yaşayacak?
Ay tutulmasının 19 Ekim'de Koç burcunda gerçekleşeceği, Merkür gerilemesinin ise 21 Ekim'de başlayacağı Ekim ayında astroloji haritası hangi olaylara işaret ediyor, öğrenmek istemez misiniz? Ekim 2013 aylık burç yorumlarını izleyerek gerek özel, gerek sosyal ilişkilerde birkaç günlük gerginliklere yol açabilecek Ay tutulması ve Merkür gerilemesi hakkında ayrıntılı bilgi edinin. İzleyin, Ekim ayı içinde hangi tarihler arasında ev ile ilgili şeylere yönelmeniz gerektiğinizi, iletişimsel konularda hangi tarihlerin sıkıntılı olduğunu ve aşk konusunda şanslı günleri Astroloji Uzmanı Öner Döşer'den videolar ile öğrenin.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin