Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ehliyet Sınavları

Direksiyon sınavında nelere dikkat etmeliyiz?
Ehliyet sınavları ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız izleyin. Ehliyet sınavlarında hangi derslerden soru çıkar? Hangi sorular daha çok sorulur? Sürücü kurslarında uygulanan ders programı nedir? İzleyin, direksiyon sınavında dikkat etmeniz gerekenleri uzmanından öğrenin. Stajyer ehliyet ne demektir? Ne kadar süre ceza almamak gerekiyor? Uygulama ne zaman başlayacak? Kaç ders saati kurs görülüyor? Direksiyon dersine ne zaman geçiliyor? Kursa devam etmek zorunda mıyız? Ehliyet sınavı hangi aylarda yapılıyor? Kaç bölümden oluşuyor? Ne kadar süre veriliyor? Sınavı geçmek için kaç puan almak gerekiyor? Trafik sınavında çıkan sorular nelerdir? Nelere dikkat etmek gerekir? Nasıl hazırlanmalıyız? Motor sınavında çıkan sorular nelerdir? İlk yardım sınavında çıkan sorular nelerdir? Direksiyona oturduğumuzda ne yapmalıyız? Nelerden puan kırılıyor? Paralel park isteniyor mu? Ehliyet sınavına kaç kez girebiliriz? Sadece kaldığımız bölümü mü yeniden yanıtlamamız gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin