Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ehliyet Nasıl Alınır

Otomobiller için B sınıfı ehliyet nasıl alınır?
Ehliyet almak için gerekli işlemler nasıl yapılır, uzmanından öğrenin. B sınıfı ehliyet nasıl alınır? Ehliyet çeşitleri nelerdir? Engellilerin araç trafiğine çıkmak için hangi tip ehliyet alması gerekir? İzleyin, ehlyeti olanların farklı sınıfta sürücü ehliyeti almak için yapması gereken işlemler nelerdir, öğrenin. Ehliyet sınıfları hangileridir? Hangi harf hangi araç sınıfını temsil eder? Şartları aynı mıdır? A2 sınıfı ehliyet almak için hangi şartlar gerekir? Yaş, mezun olunan okul önemli mi? Bu ehliyete sahip kişi hangi sınıflarda araç sürebilir? B sınıfı ehliyet almak için hangi şartlar gerekir? Yaş, mezun olunan okul önemli mi? Bu ehliyete sahip kişi hangi sınıflarda araç sürebilir? Engelli kişiler de ehliyet alabilir mi? Nasıl bir yol izlemeleri gerekir? Hangi sınıflarda araç kullanabilirler? Hangi yaştan sonra ehliyet verilmez? Ne tür sakatlıklar ehliyet almaya engeldir? Sabıkası olanlar ehliyet alabilir mi? Yabancılar Türkiye'den ehliyet alabilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin