Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Egzersiz Öncesi Isınma Hareketleri

Yürüyüş öncesi ısınma hareketleri nelerdir?
Egzersizen önce yapılan ısınma hareketleri hakkında bilmeniz gerekenler... Yürüyüşten önce ne kadar süre ısınmak yeterlidir? Yürüyüş için mutlaka yapılması gereken ısınma hareketleri nelerdir? Kaçar kez tekrarlamalıyız? Yürüyüş sırasında ısınma hareketleri yapabilir miyiz? Koşudan önce hangi ısınma hareketleri yapılabilir? Koşudan önce ne kadar yürümek gerekir? Koşu öncesi yürüyüş süremiz ve tempomuz nasıl olmalı? Koşu sırasında ısınma hareketleri yapabilir miyiz? Jimnastik aletleri öncesi yürüyüş yapmak şart mı? Aletlerden önce yerimizde ısınma hareketleri yapmak yeterli olur mu? Nasıl ısınmak idealdir, hangi hareketleri kaç kere tekrarlamalıyız? Özellikle hangi organları ısıtmak sakatlıklara karşı önem taşır? Topla yapılan sporlarda vücudun hangi bölgeleri için ısınma hareketi yapılabilir? Futbol vb. sporlarda ayak bilekleri nasıl ısıtılmalı? Ayakta oluşabilecek hangi sakatlıklara karşı hangi ısınma egzersizleri yapılır? Basketbol, voleybol gibi sporlarda el bileği ve eklemleri nasıl güçlendirebiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin