Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Edirne Gezisi

Edirne'deki Selimiye Camii'nin özellikleri nelerdir?
Edirne Gezisi... Edirne nerede yer alır? Nasıl bir iklimi var? Edirne'nin tarihi önemi nedir? Tarihi kaçıncı yüzyıla dayanır? Osmanlı?daki yeri nedir? Coğrafi özellikleri nasıldır? Edirne'de hangi camileri mutlaka görelim? Hangi tarihi eserleri görelim? Hangi müzeler gitmek gerekir? Hangi kiliseleri ziyaret edelim? Edirne'de hangi doğal güzellikleri mutlaka görmek gerekir? Sahilde nerelere gidebiliriz? Denize girebileceğimiz yerler var mı? Gökçetepe'yi görelim mi? Edirne Selimiye Camii ne zaman yaptırılmıştır? Kim yaptırmıştır? Mimari özellikleri nelerdir? Mimar Sinan mı yapmıştır? Ustalık eserim olarak mı adlandırmıştır? Kubbesi nasıldır? Edirne'ye özgü hangi yöresel yemekleri tadabiliriz? Mutlaka ciğer yemek mi gerekir? Nerede ciğer yiyebiliriz? Edirne el sanatları ile mi ünlü? Edirnekari ne anlama gelir? Çini ve seramik eşyalar var mı? Ahşap işlemeciliği yapılıyor mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin