Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Edinsel Düztabanlık Tedavisi

Edinsel düztabanlık nedir?
Edinsel düztabanlık ve tedavisi hakkında merak ettiklerinizi ortopedi ve travmatoloji uzmanları Op. Dr. Selim Muğrabi ve Op. Dr. Semih Ayanoğlu videolarla anlatıyor. İç ayak kavisinin kaybolması ile farkedilen edinsel, yani sonradan kazanılmış düztabanlıkla ilgili bilmedikleriniz... Hastalar nasıl ayakkabılar giymeli? Tabanlıkla çözülemeyen düztabanlık rahatsızlığında uygulanan cerrahi yöntemler nelerdir, ameliyat sonrası iyileşme süreci nasıldır, UZMANTV'den öğrenin. Düztabanlık nedir? Düztabanlık nasıl bir rahatsızlıktır? Edinsel düztabanlığın doğuştan düztabanlıktan farkı nedir? Edinsel düztabanlık neden olur? Kaç yaşlarında ortaya çıkar? Hangi faktörler tabanın düzleşmesine neden olur? Düztabanlığın ayırt edici belirtileri nelerdir? Ayak ağrısı düztabanlık belirtisi midir? Düztabanlık hangi şikayetlere neden olur? Düztaban olma riskini artıran faktörler nelerdir? Düztabanlığın görülme sıklığı nedir? Kadınlarda mı erkeklerde mi daha fazla görülür? Kilo ve yaşla ilişkisi nedir? Tabanımızın düzleşmeye başladığını nasıl anlarız? Düztaban olup olmadığımızı anlamak için ne yapmalıyız? Edinsel düztabanlık için hangi tedavi yöntemleri uygulanır? Tedavi yöntemi neye göre belirlenir? Tedavide başarı oranı nedir? Düztabanlar nasıl ayakkabı giymeli? Düztabanlığa karşı önlem almak mümkün mü? Düztaban olmamak için nasıl ayakkabı seçmeliyiz? Her zaman düz ayakkabı giymek taban düzleşmesine neden olur mu? Düztabanlar ortopedik ayakkabı mı tercih etmeli? Düz ayakkabı giymeleri doğru mu? Nasıl ayakkabı giymeliler?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin