Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Düztabanlık

Düztabanlık nasıl anlaşılır?
Çocuğunuzda düztabanlık olduğunu nasıl anlayacaksınız? Düztabanlık  hangi tedavi yöntemleri ile geçirilebilir? İlerleyen yaşlarda düztabanlık yaşanır mı? Ortopedi uzmanımız sizin için anlatıyor. Ayakta nasıl bir deformasyon olur? Kemik mi yoksa kaslar mı şeklini kaybeder? Düztabanlığın nedenleri nelerdir? Hangi yaşlarda daha sık görülür? Islak test nedir? Doktora ne zaman gidilmeli? Ortopedist hangi testleri uygular? Ayak ağrısı ve yorgunluk yapar mı? Spor yaparken ne tür sıkıntılar yaşanır? İlerleyen aşamada sırt ağrısına neden olur mu? Düztabanlık hangi yaşta tedavi edilmeli? Yürüme alçısı kullanılabilir mi? Çocuklara cerrahi müdahale yapılır mı? Tabanlık nasıl seçilir? Düztabanlık ilerleyen yaşlarda ortaya çıkabilir mi? Doğru ayakkabı nasıl olmalı? Hangi ortopedik cihazlar kullanılmalı? İstirahat, fizik tedavi, cerrahi yöntemler ne zaman tercih edilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin