Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Düzensiz Adet Görüyorsanız

Adet düzensizliği hangi durumlarda normal kabul edilir?
Kadınların yaşadığı sorunlardan biri de düzensiz regl. Neden olur? Tedavisi nasıl yapılır? Uzmanımıza kulak verin. Adet görme hangi aralıklarda olduğunda düzenlidir? Bu süre kadının yaşına göre değişir mi? Arada ay atlamak mı yoksa periyodik olmaması mı düzensiz adet olarak tanımlanır? Düzensiz adet görenler arada bir mi adet görür? Mutlaka bir sorunun göstergesi midir? Hangi durumlarda düzensiz adet görmek normal sayılabilir? Hormonlarla ilgili ne sorunlar olabilir? Şişmanlık düzensiz adet görmeye yol açabilir mi? Düzensiz adet görenler çocuk sahibi olabilir mi? Düzensiz adet görme ile birlikte ne tür sorunlar ortaya çıkabilir? Tanı nasıl konur? Ne tür tedavi uygulanır? Tedavi ne kadar sürer? Tedavi ile birlikte düzene giren adet daha sonra yeniden düzensizleşebilir mi? Kaç yaşına kadar adet mutlaka görülmeli? Adet görmeme hangi sorunların belirtisi olabilir? Adet görmeye yeni başlayanlarda kanamalar, periyotlar düzensiz midir? Adet görme ne kadar kesintiye uğrayabilir? Hangi durumlarda hekime başvurmak gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin