Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Duvar Kağıdı Kaplarken

Duvar kağıdı alırken nelere dikkat edilmeli?
Duvarınızı kendiniz kaplayın. UZMANTV evini en kolay yoldan yenilemek isteyenler için uygulamayı, temizliği ve bakımı anlatıyor. Duvar kağıdını iyi veya kötü yapan özellikler nelerdir? Bunları nasıl anlayabiliriz? Duvar kağıdı seçerken hangi noktalar dikkat etmek gerekir? Altta ne tür boya olması idealdir? Saten boya olursa ne olur? Plastik boya olursa ne olur? Zeminin hazırlığı nasıl yapılmalıdır? Bu konuda neler önerirsiniz? Kişi kendisi yapabilir mi yoksa mutlaka usta mı yapmalıdır? Duvar kağıdının iyi kaplanması için neler yapılmalıdır? Arada hava boşluğu vb. olursa ne olur? Kötü olduğunda ne olur? Nasıl anlayabiliriz? Bu konuda genel kurallar nelerdir? Hesaplama nasıl yapılır? Bir rulonun metrekaresi ne kadardır? Kaç rulo gerekeceği nasıl hesaplanır? Ne tür bezle, malzemeyle silmek gerekir? Leke vb. olmadığı takdirde silmek gerekir mi? Hangi tür kağıtların temizliği nasıl yapılır? Çarpma sonucunda duvar kağıdında yırtık, ezik olursa ne yapılabilir? Çözümü var mıdır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin