Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dumbell ile Vücut Geliştirin

Dumbell ile göğüs kasları nasıl geliştirilir?
Dumbell ile kaslarınızı nasıl geliştirebileceğinizi uzmanından, izleyerek öğrenin... Biceps kası nerededir? Dumbell ile biceps kası nasıl geliştirilir? Biceps geliştirmek için hangi egzersizleri nasıl bir egzersiz programı dahilinde uygulamalıyız? Bu hareketleri çalışırken nelere dikkat etmeliyiz? Triceps kası nerededir? Dumbell ile Triceps kası nasıl geliştirilir? Triceps geliştirmek için hangi egzersizleri nasıl bir egzersiz programı dahilinde uygulamalıyız? Bu hareketleri çalışırken nelere dikkat etmeliyiz? Dumbell ile göğüs kaslarını geliştirmek için yapabileceğimiz hareketler hangileridir? Göğüs kasları geliştirmek egzersizleri nasıl bir egzersiz programı dahilinde uygulamalıyız? Bu hareketleri çalışırken nelere dikkat etmeliyiz? Abdominal kaslar hangileridir? Abdominal kasları geliştirmek dumbell egzersizlerinden yararlanabilir miyiz? Yan karın kasları için hangi egzersizler var? Alt ve üst karın kasları için hangi hareketler var? Bu hareketleri nasıl bir sırayla ve programla yapalım? Dumbell çalışarak omuzlarımızı genişletebilir miyiz? Bunun için hangi egzersizleri, nasıl bir sırayla yapmalıyız? Her gün çalışalım mı? Egzersizleri kaç günde bir yapalım? Sırt kaslarımızı geliştirmek için hangi yapabileceğimiz dumbell egzersizleri nelerdir? Bunları nasıl bir programla yapmamız gerekir? Kanat kası neresidir? Bu kasları geliştirmek için dumbell ile nasıl çalışılır? Bunun için hangi egzersizleri, nasıl bir sırayla yapmalıyız? Her gün çalışalım mı? Egzersizleri kaç günde bir yapalım?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin