Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Düğün Dansları

Düğün dansında damat ve gelin hangi figürleri yapabilir?
Gelin ve damat adayları için düğün dansının temel hareketleri UZMANTV'de. Tolga Han, evlilik yoluna giren çiftler için düğün dansının inceliklerini anlatıyor. Düğünde dans için ne tür müzikler çalınabilir, çiftler dansa nasıl başlayabilir? Gelin ve damat dans sırasında hangi figürleri yapabilir ve hangi danslar evlilik töreni için uygundur? Hepsi videolarla, uygulamalı olarak anlatılıyor. İzleyin! Düğünün ilk dansında en sık yapılan yanlışlar nelerdir? İlk dansın provası önceden mi yapılmalı? Düğün dansı için ne kadar önceden hazırlamaya başlamalı? Düğünün ilk dansı için nasıl bir müzik seçmeliyiz? Çiftlere hangi parçaları önerirsiniz? Evlenen çiftin düğünleri için öğrenmesi gereken ilk dans hangisidir? Düğüne renk katmak isteyen çiftler hangi dansları öğrenmeli? Hiç dans yeteneği olmayanlar düğünleri için hangi dansları tercih etmeli? Gelin ve damat hangi hareketli ve slow dansları öğrenebilir? Gelin ve damat düğün alanına nasıl etkili giriş yapar? Çiftin ilk dansı o girişten sonra mı başlar? İlk dans giriş nasıl yapılmalıdır? Vals, tango, slow dans... hangisi ilk dans için daha uygundur? İlk dansta gelin nelere dikkat etmeli? Damat nelere dikkat etmeli? İlk dansta pistte sadece evlenen çift mi olmalı? Çift pistin neresinde durmalı? Aralarındaki mesafe ne kadar olmalı? Gelin ve damadın vücut duruşları nasıl olmalı? Dans ederken birbirlerine nasıl bakmalılar? Damadın yapabileceği figürler nelerdir? Gelini nasıl yönlendirebilir? Damat hangi figürleri yapmaktan kaçınmalı? Gelinin yapabileceği figürler nelerdir? Gelinler hangi figürlerden kaçınmalı? Çiftler hangi dönüşleri yapabilir? Dönüş figürlerinde nelere dikkat etmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin