Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dudak Kuruması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Dudak kuruluğu neden olur?
Dudak kuruluğu ve tedavisi hakkında merak edilenler... Aşırı soğuk hava, rüzgar ya da güneş dudakların kurumasına neden olur mu? Yeterince sıvı almamak dudak kuruluğuna yol açar mı? Vitamin eksikliği, yanlış makyaj bakım ürünü kullanmak dudak kuruluğuna yol açar mı? Ateşli ya da sıvı kaybını arttıran hastalıklar dudakların kurumasına yol açar mı? Soğuk hava, rüzgar vs. nedeniyle kurumaması için dudak nasıl korunmalıdır? Dudak makyajının temizlenmemesi dudakların daha çabuk kurumasına neden olur mu? Dudak makyajını temizlerken nelere dikkat edilmeli? Dudak koruyucu ürünler kullanmak dudakların kurumasını engeller mi? Dudak kuruluğunu gidermek için neler yapılabilir? Sıvı tüketimini artırmak dudak kuruluğunun giderilmesini sağlar mı? Nemlendirici bakım ürünleri dudakların kaybettiği nemi kazanmasını sağlar mı? Dudak kuruluğu önlenmezse dudak çatlaklarına yol açar mı? Dudak kuruması dudak derisinin soyulmasına neden olur mu? Dudak kuruluğu daha ciddi sorunlara neden olur mu? Dudak kuruluğu ciddi rahatsızlıkların göstergesi olabilir mi? Dudak kuruluğuna neden olan rahatsızlıklar nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin