Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dudak Kanseri

Dudak kanserinin belirtileri nelerdir?
Dudak kanseri hakkında merak ettikleriniz... Dudak kanseri nedir? Nasıl ortaya çıkar? Dudak kanseri dudağın neresinde başlar, dudak kanserini önlemenin kesin bir yolu var mı, neler yaparak ve nelerden kaçınarak dudak kanseri riskini azaltabiliriz, mutlaka güneş koruyucu dudak kremi mi kullanmalıyız öğrenin. Dudak kanseri erken aşamalarda belirti veren bir rahatsızlık mıdır, dudaktaki hangi değişiklikler kanser belirtisi olabilir, konuşma problemleri olabilir mi, dudak kanseri hangi aşamalardayken kontrol altına alınıp tedavi edilebilir uzmanından öğrenin. Erken teşhis ile dudak kanserinden kurtulabilmek mümkün mü, dudak kanseri erkeklerde daha çok mu görülür, hangi yaş aralığında dudak kanserine daha sık rastlanır, dudak kanseri olma riskinin yüksek olduğu kişiler kimlerdir sorularının cevapları UZMANTV'de.
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin