Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dudak Çatlaması

Dudaklarım çatladı, ne yapabilirim?
Dudakta çatlak oluşumu hakkında sık sorulanlar... Dudakların kuruması dudak çatlamasına neden olur mu? Aşırı soğuk ya da sıcak dudakların kuruyup çatlamasına neden olur mu? Vitamin eksikliği, yanlış makyaj temizliği dudak çatlamasına neden olur mu? Vitamin eksikliği dudak çatlarına neden olabilir mi? Dudakların çatlamaması için neler yapılmalıdır? Dudakları aşırı soğuk ve güneşten korumak çatlak oluşmasını önler mi? Dudakları rüzgar ve güneşten nasıl koruyabiliriz? Dudak koruyucu kremlerle çatlak oluşması engellenebilir mi? Çatlayan dudakları iyileştirmek için hangi bakım ürünlerini kullanabiliriz? Nemlendirici içeren ürünler çatlayan dudakların daha hızlı iyileşmesini sağlar mı? Güneşe ya da soğuğa bağlı dudak çatlakları tedavi edilmezse ne olur? Dudak çatlakları estetik sorunların dışında hangi sağlık sorunlarına yol açabilir? Dudak çatlakları dudak kanserine neden olabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin