Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dubai

Dubai pahalı bir şehir mi?
Şimdi trend Dubai'ye gitmek. Peki ya gittiğimizde nereleri görelim? Dubai'den neler alalım? Dubai'nin sıcaklarından nasıl korunalım? Rehberimiz Ayk Baklacıoğlu işin püf noktalarını UZMANTV için anlatıyor. Birleşik Arap Emirlikleri için vize nasıl alınır? Direkt uçak var mı? Kaç saatte Dubai'ye ulaşılır? Dubai seyahati kaç gün olmalı? Hangi aylar turizm için uygun? Hangi zamanlar Dubai çok kalabalık olur? Çöl iklimi hangi mevsimlerde etkili? Dubai seyahati için ne kadar bütçe ayırmalıyız? Yemek, konaklama ve ulaşım pahalı mı? Teknolojik ürünler neden çok ucuz? Türklerin damak zevkine uygun yiyecekler var mı? Her restoranda yemek yiyebilir miyiz? Hangi yemekler baharatlı veya yağlı? Turistlere karşı tavırları nasıl? Alışveriş yaparken nelere dikkat edilmeli? Erkekler ve kadınlar nasıl giyinmeli? Günlük hayatta özellikle uyulması gereken kurallar var mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin