Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Down Sendromu Hakkında Bilinmeyenler

Down Sendromu nedir?
Down Sendromu nasıl bir hastalık? Neden oluyor? Doğumdan önce tespit edilebilir mi? Doktorumuz yanıtladı. Down Sendromu nasıl bir hastalıktır? Sadece genlerle mi ilgilidir? Neden Down Sendromu olarak adlandırılır? Down Sendromu'nun oluşması için hangi kromozomlar değişime uğrar? Hamilelik sırasında mı oluşur? Genetik bir hastalık mıdır? Down Sendromu'nun bilinen sebepleri var mı? Hamilelikte yaşananlar sendromu etkileyebilir mi? Ailede hastalık öyküsü olması riski artırır mı? Erken veya geç yaşta doğum yapmış olmak Down Sendromu riskini artırır mı? Kadının beslenmesi, geçirdiği hastalıklarının etkisi var mı? Doğum öncesinde hangi testler yaptırılabilir? Hamileliğin hangi aşamasında bu testler yapılır? Sendrom riskini ve varlığını araştıran farklı testler mi var? Bebeğin görüntüsü farklı mıdır? Sendromun fiziksel karakteristikleri nelerdir? Dilin büyüklüğünden anlaşılabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin