Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dövme Sildirme

Dövmeyi kendimiz silebilir miyiz?
Dövme sildirme yöntemleri hakkında merak edilenler... Dövmelerin silinmesi için hangi yöntemler kullanılır? Dövmeler krem şeklinde kimyasallarla çıkarılabilir mi? Dövme silmede kullanılan kimyasallar cilde zarar verir mi? En güvenli ve etkili yöntem hangisidir? Dövme çıkarmada lazer yöntemi kullanılır mı? Kişi dövmeleri kendi kendine çıkarabilir mi? Dövme yapımında kullanılan boyalar derinin altına mı enjekte edilir? Deri üstünden yapılacak müdahalelerle dövme çıkarılabilir mi? Ne tür dövmeler tamamen silinebilir? Dövmenin silinebilmesi nelere bağlı? Yeri, büyüklüğü ve rengi dövmenin çıkarılmasını daha zorlaştırır mı? Ten rengi dövmenin silinebilirliğini etkiler mi? Açık tenlilerdeki dövmeler daha mı kolay silinir? Esmer tenlilerin dövmeleri daha mı zor silinir? Bu fark neden kaynaklanıyor?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin