Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dosya Transfer Uygulamaları

Wetransfer'de dosya yükleme nasıl yapılır?
Dosya transfer uygulamaları hakkında bilgi sahibi olun... Wetransfer kolay bir uygulama mıdır? Her türlü dokumanı transfer edebilir miyiz? Kaç gb'a kadar transfer yapabiliriz? Dosyalarımızı ne kadar süre tutabiliriz? Ücretli üyeliğin farkı nedir? Hızlı bir uygulama mı? E-mail olarak atamayacağımız büyüklükte dosyaları atabilir miyiz? Droplr nasıl bir uygulamadır? Masaüstü bir uygulama mı? Online olarak da kullanılıyor mu? Daha çok dosya depolama için mi kullanılıyor? Dosya transferi de yapılıyor mu? Ücretli bir uygulama mıdır? Premium üyeliği var mı? Hızlı bir uygulama mıdır? Ne kadar büyük boyutta dosyaları depolayabiliriz? Dosya nasıl yüklenir? Dosya nasıl paylaşılır? Dosya ne kadar sürede yüklenir? Dosya göndereceğimiz kişiye transfer linki mi gider? Kişi dosyayı ne kadar sürede indirmeli? Ücretli üyelikte bu süre daha mı uzundur? FileFlyer nasıl bir uygulamadır? Online bir uygulama mıdır? Dosya transferi yapılıyor mu? Ücretli bir uygulama mıdır? Premium üyeliği var mı? Hızlı bir uygulama mıdır? Ne kadar büyük boyutta dosyaları depolayabiliriz? Dosyalarımızı ne kadar süre tutabilir? Ses dosyası da yollayabilir miyiz? Ne kadar büyüklükte videoları yükleyebilir miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin