Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Domates Yetiştirin

Domates fidesi nasıl ekilir?
Domates ekmek için en uygun mevsim hangi mevsim? Domates yetiştirmek için nasıl bir toprak seçilmeli? Domates tohumundan domates fidesi elde etmek için ne yapılır? Domates fidesi nasıl ekilir? Domates nasıl sulanmalı? Domates ekildikten sonra bakımı nasıl yapılmalı? Domatesi haşarelerden ve zararlı dış etkilerden nasıl koruyabiliriz? Domatesin olgunlaştığı nasıl anlaşılır? Tüm sorularınızın cevapları UZMANTV'de... Domates özel toprak ister mi? Toprak hangi özellikleri taşımalı? Hangi topraklar daha verimli olur? Domates hangi iklimlerde yetiştirilebilir? İstanbul'da domates yetiştirmek mümkün mü? Hangi aylarda ekersek daha verimli olur? Dikeceğimiz domates fidelerini nereden bulabiliriz? Toprak, domates ekimine nasıl hazırlanır? Fide ekmenin püf noktaları nelerdir? Tohumdan domates yetişmez mi? Domates nasıl gübrelenir? Toprağı nasıl havalandırmak gerekir? Toprağa hangi ek kimyasalları vermek gerekir? Domates ne kadar güneş ister? Domatese destek bağlamak gerekir mi? Domatesi hangi sıklıkta sulamalıyız? Aylara göre sulama miktarı ve sıklığı değişir mi? Sulama spreyle mi, hortumla mı yapılmalı? Domatesi ne zaman toplamak gerekir? Tamamen kızarmasını mı beklemeli, yeşilken mi toplamalıyız? Domates böceklenir mi? Fide hangi durumlarda tutmaz? Toprakta sürekli domates yetiştirmek doğru mu?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin