Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dolgu Çeşitleri

Amalgam dolgu kullanmanın sağlığa zararı var mı?
Diş dolgusu çeşitleri ile ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de... Kaç çeşit dolgu türü vardır? Amalgam, döküm, porselen ve kompozit reçine dolguların özellikleri nelerdir? İzleyin, dişte hangi dolgu türü hangi sorunlarda kullanılır, amalgam dolguların diş sağlığına zararı var mıdır, uzmanından öğrenin. Amalgam dolgu nedir? Nasıl yapılır? Hangi durumlarda tercih edilir? Diğer dolgulara göre avantaj ve dezavantajları nelerdir? Porselen dolgunun nasıl bir görünüşü olur? Amalgam ve döküm dolgulara göre avantajları nelerdir? Ne kadar kullanım süresi vardır? Döküm dolgu nedir? Sık tercih edilen bir yöntem mi? Avantajları nedir? Çürüğün çeşidine, yerine göre dolgu nasıl seçilir? Estetik olarak hangileri daha uygundur? Hangisinin ömrü daha uzundur? Amalgamın içinde cıva var mı? Cıvanın sağlığa zararı var mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin