Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dolama ve Tedavisi

Dolama nasıl tedavi edilir?
Dolama ve tedavisi ile ilgili merak ettikleriniz... Dolama nedir? Dolama kimlerde daha çok görülür? Tırnak çevresinde oluşan kızarıklık ve iltihaplı şişlikler nasıl tedavi edilir? Dolama ağrısı nasıl olur? Parmağımızda dolama olduğunu nasıl anlayabiliriz? Dolama nedeniyle doktora gitmek şart mıdır? Dolama ciddi bir cilt rahatsızlığı mıdır? Dolama tedavi edilmezse ne olur? Dolamanın tedavi yöntemleri nelerdir? Dolama için ne tür ilaçlar kullanılır? Kara merhemin içeriğinde neler vardır? Kara merhemi doktora danıştıktan sonra mı kullanmamız gerekir? Dolama tekrar edebilir mi? Sorularınızın yanıtları uzmanından...
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin