Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğum Yöntemleri

Doğal doğum nasıl yapılır?
Hamilelikte doğum yöntemleri ile ilgili merak ettikleriniz... Doğumun başladığı nasıl anlaşılır? Doğumun hangi yöntemle yapılacağına nasıl karar verilir? Hastanede doğal doğum nasıl yapılır? Normal doğumun aşamaları nelerdir? Normal doğum evde yapılabilir mi? Doğum sırasında anne neler yaşar? Su gelmesi ne demektir? Su geldikten sonra kadın ve eşi neler yapmalı? Su geldikten ne kadar süre sonra doğum olur? Sezaryen doğum nedir? Epidural anestezi hangi durumlarda kullanılır? Epidural anestezinin anneye veya bebeğe zararı olur mu? İzleyin, normal doğumun evreleri nelerdir, hangi durumlarda suni sancıya ihtiyaç duyulur, uzmanından öğrenin.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin