Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğum Sonrası Gebelikten Korunma

Doğumdan sonra ilk adet kanaması ne zaman olur?
Yeni anne olan kadın bir kez daha ne zaman hamile kalabilir? Hangi doğum kontrol yöntemlerini kullanmalı? Emzirmek hamilelikten korur mu? Tümü videolarla UZMANTV'de. Doğum sonrası doğurganlık ne zaman kazanılır? Annenin sağlığı açısından ne kadar ara vermek gerekir? Lohusalıkta ilk adet kanaması ne zaman olur? Hangi zamanlar erken, hangi dönemler geç olarak nitelendirilebilir? Adet kanaması başlamış bir kişinin korunmaya da başlaması gerekir mi? Bebeğe verilen süt ve emzirme hamile kalmayı engeller mi? Emzirme hangi hallerde koruyuculuğunu yitirir? Böyle bir durumda anne ne yapmalı? Doğum kontrol haplarının anneye ve emzirilen bebeğe zararı var mı? Hangi yöntemler daha güvenilir? Lohusa döneminde neden korunmak gerekir? Doktora hangi durumlarda danışmak gerekir? Yöntemlerin avantaj ve dezavantajları neler?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin