Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğum Sonrası Egzersizleri

Doğumdan ne kadar süre sonra egzersizlere başlanabilir?
Jale Dural ile doğum sonrası egzersiz yaparken dikkat edilmesi gerekenler UZMANTV'de. Normal ve sezaryen doğum yapan kadınlar için farklı süreler mi var? Kadın kendisini iyi hissettiği an mı, doktora danışarak mı başlamalı? Günlük egzersiz süresi ne kadar olmalı? Vücudumuzu ne kadar zorlamalıyız? Egzersizler normal yaşamdaki tempoya ne zaman çıkarılmalı? Doğum sonrası dönem ne zaman bitmiş kabul edilebilir? Egzersizlere yürüyüşle mi başlamak gerekli? Ne kadar süre yürüyüş yapılabilir? Tempo nasıl ayarlanmalı? Doktora mı, spor eğitmenine mi danışılmalı? Hangi egzersizlerin uygun, hangilerinin sakıncalı olduğuna nasıl karar verilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin