Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğum Sonrası Egzersiz Programı

Doğumdan sonra karnımızı sıkılaştırmak için hangi hareketleri yapabiliriz?
Doğum sonrasında yapılması gereken egzersizler hakkında merak ettikleriniz... Doğum sonrasında deforme olan vücudu nasıl eski haline getirebiliriz? Emzirme dönemi sırasında yapılabilecek egzersizler nelerdir? Göğüslerin sarkmasını önlemek için ne zaman egzersize başlamalı? Hamilelik sonrasında göğüs sarkmasını önlemek için emzirme döneminden sonra hangi göğüs hareketlerini yapabiliriz? Doğum sonrası egzersiz programı nasıl belirlenir? Günde ne kadar süre, kaç tekrar olmalıdır? Egzersizlere doğumdan ne kadar zaman sonra başlamak gerekir? Hangi doğum sonrası egzersizleri ile kalçalarımızı sıkılaştırabiliriz? Doğumdan sonra göbek bölgesindeki yağlanma ve sarkmaya karşı hangi egzersizleri yapabiliriz? Dümdüz bir karın için doğum sonrası yapılabilecek egzersizler nelerdir? Belimizi inceltmek için doğum sonrasında yapabileceğimiz egzersiz hareketleri hangileridir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin