Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğum Kontrol İğneleri

Doğum kontrol iğnelerinin yan etkileri nelerdir?
Doğum kontrolünde iğne yöntemi ile ilgili tüm merak ettikleriniz UZMANTV videolarında. Kimler iğne yöntemi ile doğum kontrolü kullanabilir? İğne yönteminin yan etkileri nelerdir? Doğum kontrol iğnesini bırakan kadın ne zaman hamile kalabilir? UZMANTV izleyin, öğrenin. İğne ile korunma nasıl sağlanır? İlk enjeksiyon ne zaman yapılır? Etkisi ne kadardır? Aylık doğum kontrol iğnesi nasıl bir korunma yöntemidir? 3 aylık doğum kontrol iğnesi nasıl bir korunma yöntemidir? Arasındaki farklar nelerdir? Hangi oranda korunma sağlar? Ne kadar süre ile kullanılabilir? Olumlu yanları nelerdir? Olumsuz yönleri nelerdir? Kimler için sakıncalıdır? Hamile kalmak isteyenler aylık iğneyi ne zaman bırakmalı? Aylık iğne kimler için uygun bir yöntemdir? Kimler aylık iğne kullanamaz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin