Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğum Çatlaklarını Engelleyin

Karın çatlağını engellemek için hamilelik boyunca nasıl bir bakım yapılmalı?
Doğum çatlaklarının oluşmasını engelleyin. Doğum çatlaklarını engellemek için hamilelik süresince cilt bakımında nelere dikkat etmeli? İzleyin, gebelikte fazla kilo almak doğum çatlaklarının artmasına neden olur mu, vücut çatlaklarını engellemek için doğum sonrası yapılabilecek cilt bakımı ve egzersizler nelerdir, uzmanından öğrenin. Vücutta çatlak oluşmaması için beslenme düzenimizde nelere dikkat etmeliyiz? Yanıtlar UZMANTV'de... Hamilelikte doktorun önerisinden fazla kilo almak çatlak ihtimalini artırır mı? Hamilelikte çok kilo almak neden çatlakları artırır? Doğum sonrası çatlak oluşumunu önlemek için hamilelik süresince vücudumuza nasıl bir bakım uygulayabiliriz? Hangi tip ürünleri kullanabiliriz? Ne tür ürünler doğum sonrası çatlakların oluşmasını önler? Kesin sonuç alabilmek için hemen doğum sonrasında ne sıklıkta, ne kadar süre kullanılmaları gerekir? Beslenme biçimi çatlak oluşumunu nasıl etkiler? Çatlaklardan kaçınmak için hamilelikte hangi tür besinleri bol tüketmeli, hangilerinden kaçınmalıyız? Hangi vitaminler mutlaka vücuda alınmalı? Su içmek önemli mi, neden? Hamilelik sonrası kilo verirken nasıl bir beslenme çatlaksız kilo vermemizi sağlar?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin