Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğum Çatlakları

Hangi cilt tiplerinde karın çatlakları daha sık görülür?
Doğum sonrası çatlaklar hakkında merak ettikleriniz... Doğum çatlakları cildin hangi bölümlerinde daha çok görülür? İzleyin, hamilelikte oluşan cilt çatlakları en çok hangi cilt tipi ve renklerinde olur, çatlakların oluşma zamanı nedir, uzmanından öğrenin. Doğum çatlağının sebebi nedir? Tüm hamileliklerde mutlaka görülür mü? Doğuma kadarki süreçte deride oluşan ne tür değişimler çatlak görüntüyü ortaya çıkarır? Doğum çatlağının vücutta en yoğun görüldüğü bölgeler hangileridir? Neden bu bölgelerde daha kolay çatlak oluşur? Bu bölgelerdeki cilt dokusu neden daha çok çatlak oluşturur? Cilt rengi çatlak oluşumunu nasıl etkiler? Hangi cilt tipleri, hangi özellikleri nedeniyle doğum sonrası çatlak oluşumuna daha müsaittir? Kimler daha çok dikkat etmeli? Doğum çatlağı ne vücutta ne zaman belirir? Hamilelik öncesi ve sonrası kilo farkımız çatlak oluşumunu nasıl belirler? Hamilelik sonrası çatlak oluşmamasını istiyorsak hangi hızda kilo vermeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin