Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğru Web Sitesi Tasarımı

Bir siteye Web 2.0 tasarımı denmesi için neler olması gerekir?
Doğru bir web sitesi tasarımı için bilmeniz gerekenler... İyi tasarım ile kötü tasarım arasında ne fark var? Öncelikli olan kullanıcı dostu olması mıdır yoksa estetik görüntüsü mü? Bir tasarıma baktığımızda neler varsa o tasarıma iyi / kötü deriz? Web sitelerinin tasarımında eskiden bugüne neler değişti? Renkler, kullanılan yazı karakteri, AJAX gibi teknolojilerinin olması, CSS kullanımı vb. Yeni nesil web tasarımlarını eskilerden ayıran özellikler nelerdir? Sigorta firmasının web sitesi ile terlik üreten bir firmanın web sitesi arasında tasarım açısından fark olmalı mı? Layout, kullanılan renkler değişmeli mi? Hangi şirkete hangi tarz site yapılmalı? Yapılan hatalar var mı? Dikey ve yatay, çok öğeli navigasyon kullanılması doğru mu? Görselliğin yoğun olması bir gazete için gerekli mi yoksa doz aşılmış mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin