Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğru Kıyafet Seçmenin Püf Noktaları

Kıyafete uygun makyaj nasıl olmalı?
Ünlülerin modacısı Gülşah Saraçoğlu güzel giyinmenin ipuçlarını UZMANTV'de açıklıyor. Doğru renk, dekolte, saç ve makyaj kararınızı videolarımızı izledikten sonra verin. Elbise sahibinin kişiliği ne kadar önemlidir? Herkes aynı tarzı benimseyebilir mi? Kişinin önceki imajı tasarımı ne kadar etkiler? Hangi kıyafetler her kadına yakışır? Hangi renkleri düşünmeden giyebiliriz? Kıyafet seçmeye vaktimiz yoksa hangi renkleri tercih etmeliyiz? Hangi ten rengine göre hangi kıyafetler tercih edilmeli? Saç rengi ve kesimine göre kıyafet nasıl değişir? Hangi renkler düşünmeden kullanılabilir? İddialı renkler hangileridir? Sahne elbisesinde uyulması gereken kurallar var mı? Herkese uygun bir şablon var mı? Sanatçı giydirirken nelere dikkat etmek gerekiyor? Kıyafetlerde hangi hileleri kullanıyorsunuz? İş yerimize göre kıyafet seçimi nasıl olmalı? Kendi tarzımızı mı, genel kuralları mı izlemeliyiz? Yaşa göre iş kıyafeti nasıl değişir? Her kıyafette dekolte olmalı mı? Hangi kıyafette hangi dekolte kullanılmalı? Hangi yaşlarda dekolte tercih edilmeli? Fiziğe uygun dekolte nedir? Hangi kıyafete hangi saç modeli tercih edilmeli? Saç rengi ile elbisenin nasıl bir ilişkisi var? Gece ve gündüz saçlar nasıl kullanılmalı? Hangi kıyafete hangi makyaj uygulanmalı? Tonlar elbiseyle aynı, kontrast mı seçilmeli? Hangi durumlarda ağır makyaj gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin