Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Doğru Bisiklet Seçimi

Bisiklet alırken boy seçiminde nelere dikkat edilmeli?
Yaşınıza, boyunuza, amacınıza uygun bisikletleri tanıyın. Videolarla bisikletlerin özellikleri UZMANTV'de. City bike nedir? Günlük spor amaçlı kullanılacak bisikletler hafif mi olmalı? Kadın ve erkekler için hangi modeller var? Hız yapmak isteyenler, asfaltta kullanacaklar için hangi modeller uygun? Hafiflik neden önemli? Vites sistemlerinin farklı özellikleri mi var? Tekerlekleri neden ince olur? Doğada bisiklet kullanacaklar için hangi modeller uygun? Şehirde kullandığımız bisikletler dağa neden uygun değil? Kadronun sağlamlığı nasıl sağlanır? Tekerleklerinin özellikler nelerdir? Kadronun büyüklüğüne nasıl karar verilir? Uygun boy için nasıl bir test yapılır? Kadın ve erkeklerin kullanacağı bisikletlerin kadroları neden farklı şekilde olur? Amaca uygun bisiklet seçiminde hangi noktalar önemli? Hangi markalar daha çok rağbet görüyor? Yabancı bisikletler daha mı kaliteli? Fiyatı yüksek modeller mi tercih edilmeli? Küçükler, bisiklete yeni başlayanlar için ufak bisikletler mi alınmalı? Büyük bisiklet ile başlamanın faydası var mı? Kendisine büyük gelen bisiklet kullanmak çocukta fiziksel problemlere yol açabilir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin